Piškvorky na OAO

Ve dnech 14. a 15. listopadu se na naší škole konalo oblastní kolo turnaje v piškvorkách. První den soutěže byl určen pro žáky ze základních škol, druhý den  byl zaměřen na žáky ze středních škol. V kategorii ZŠ se účastnilo 21 týmů a v kategorii SŠ 14 týmů. Celkem k nám přijelo přes 130 soutěžících.

Během turnaje nejprve došlo k rozdělení týmů do 4 skupin. V každé skupině  došlo ke střetu každého s každým.  Ze základní skupiny nám poté vždy dva nejlepší týmy postoupily do play-off.  V rámci soutěže jednoznačně excelovaly týmy z Matičního gymnázia v Ostravě.

Celý soutěžní den doprovázelo spoustu napínavých, strhujících a intenzivních zápasů. Během utkání panovala klidná a přátelská atmosféra. Věříme, že si soutěžící tento den užili a mají z něj spoustu skvělých a zajímavých zážitků. Také bychom chtěli poděkovat úžasnému organizačnímu týmu, který byl složen ze studentů třetího ročníku veřejné správy (Duchoň David, Gawlik Filip, Kozelský Daniel, Montág Jan, Smejkal Lukáš).