63-41-M/02

Obchodní akademie

Ať už máš v plánu založit firmu nebo pracovat v bance, studium obchodní akademie tě připraví na všechny kariérní scénáře. Ovládneš účetnictví, finance, daně, pojišťovnictví i marketing. Univerzální maturitní obor obchodně-podnikatelského zaměření.

Proč zrovna k nám?

Proč se vyplatí studovat obchodní akademii?

Získáš komplexní obchodně-podnikatelské vzdělání – od účetnictví až po managment

Nauč se to spočítat

Hospodaření podniku, účetnictví, daňová agenda i statistika. Vyznáš se v jakýchkoliv číslech, která tě během kariéry potkají. Ať už se rozhodneš vést vlastní kavárnu či účetní oddělení mezinárodní IT firmy.

Startovní čára pro vysokou školu

Získáš kvalitní vzdělání, díky kterému budeš při studiu vysoké školy ekonomického zaměření o krok napřed. Přihlásit se ale můžeš na jakoukoliv výšku.

Ekonomika je POHODA

Naučíš se pracovat v nejrozšířenějším účetním a skladovém systému POHODA. Při nástupu do prvního zaměstnání tak od prvního dne budeš vědět kdo má dáti a kdo už dal.

Všestranné a různorodé

Absolventi oboru nacházejí úspěšné uplatnění v marketingu, obchodu i finančnictví. Zvládnou nastavit cenotvorbu, vyřešit daňovou agendu i obstarat kvalifikované sekretářské práce. Studium obchodní akademie tě připraví na vše.  A je jen na tobě, jakou cestou se vydáš.

Dva cizí jazyky na profesní úrovni

Během studia ovládneš dva cizí jazyky, které zvládneš používat i v profesní komunikaci. Můžeš tak směle rozjet kariéru ve světě, nebo si vzít na starost komunikaci firmy se zahraničními partnery. 

Co vzkazují absolventi?

„Studium na Obchodní Akademii v Ostravě mi rozhodně dalo skvělý start do pracovního života. Nicméně velký výsledek je vždy tvořen jedincem a jeho vytrvalé píli a celoživotnímu studiu.“

Lukáš Kočka

Jak to u nás vypadá?

Do školy se budeš těšit. Nechceme se chlubit, ale kromě kvalitní výuky jsme hrdí i na krásné školní prostory – učebny, multifuknční sály, knihovnu, relaxační zóny či dvě zahrady.  Spolehlivá wi-fi v celém areálu je samozřejmostí. Přesvědč se a vydej se na prohlídku školy.

Kam dále?

Pro více informací nás navštivte na dnech otevřených dveří: 
30. listopadu 2023 a 15. ledna 2024 od 14 do 18 hodin.

Zatím nebyly vloženy žádné položky.

Už máš ve všem jasno?

×

Nové webové stránky

Od listopadu používáme novou doménu oa-vos.cz. Staré domény (oao.cz a voss-ova.cz) budou výhledově zrušeny

×