75-32-N/01

Sociální práce

Tříleté vzdělávání ti umožní získat smysluplnou práci, která pomáhá lidem řešit problémy. Titul DiS. ti otevře dveře ke spoustě pozic v sociálních službách – od sociálního pracovníka, přes referenta státní správy až po resocializačního pracovníka.

Proč zrovna k nám?

Proč se vyplatí studovat u nás?

Vybrat si můžeš z denní, dálkové nebo kombinované formy vzdělávání.

Titul DiS. & Europass

Získáš nejen diplom a uznávaný titul diplomový specialista v oboru Sociální práce a sociální pedagogika (DiS.). Při hledání práce v zahraničí ti cestu otevře také Europass. Během studia můžeš vyrazit na Erasmus do Polska, Slovenska či Chorvatska.

Práci najdeš jednoduše

Po zaměstnancích je v sociálních službách neustále poptávka. O uplatnění tak nemusíš mít strach. Naše škola má v kraji skvělou pověst a díky praxi navážeš pracovní kontakty už během studia.

Zkušenosti z praxe

Vyzkoušet si můžeš práci v azylovém domě, charitě či domově pro seniory. Získáš srovnání v rámci Erasmu v zahraničí. Kromě vzdělání tě obohatí během studia i cenné praktické zkušenosti třeba i při dobrovolnictví.

Výuka mimo školní lavice

Stáže, studijní cesty, exkurze i workshopy – ¼ svého studia u nás strávíš odbornou praxí. Kombinujeme prakticky zaměřenou výuku, kde potkáš skutečné odborníky z terénu, se svobodou vysokoškolského způsobu studia. 

Práce, která pomáhá lidem

Láká tě práce s lidmi, výchova dětí a mládeže či přímo pedagogika? Sociální pedagogika propojuje profesi sociálního pracovníka a pedagoga a nabídne ti širokou škálu možností, jak se v životě realizovat. Ať už se rozhodneš pro dráhu vychovatele a pedagoga, nebo si zvolíš práci s lidmi v krizových situacích, kteří potřebují tvoji pomoc. 

Co vzkazují absolventi?

„Získané znalosti a dovednosti nejen posílily mou profesionalitu v práci s lidmi, ale také mi umožnily rozvíjet empatii a porozumění pro jejich potřeby.“

Lukáš Novák

Jak to u nás vypadá?

Do školy se budeš těšit. Nechceme se chlubit, ale kromě kvalitní výuky jsme pyšní i na krásné prostory – studovny, snoezelen, multifunkční konferenční sál či knihovnu / informační centrum. Zajistíme stravování. Internet a wifi je samozřejmostí. Přesvědč se a vydej se na prohlídku školy.

Kam dále?

Láká tě studium na naší škole?

Napiš nebo zavolej na studijní oddělení, kde ti rádi zodpovíme další otázky.

Mgr. Marcela Hoňková

Už máš ve všem jasno?

×

Nové webové stránky

Od listopadu používáme novou doménu oa-vos.cz. Staré domény (oao.cz a voss-ova.cz) budou výhledově zrušeny

×