VOŠ – Dny otevřených dveří

Zatím nebyly vloženy žádné položky.

Pokud jste den otevřených dveří nestihli, nevadí. Rádi vás provedeme individuálně po telefonické či osobní domluvě, informace podáme také telefonicky, elektronicky nebo si přímo na našem webu můžete spustit virtuální prohlídku.

Mgr. Marcela Hoňková

Přijď na virtuální prohlídku

Díky virtuální prohlídce jsou naše dveře otevřeny stále. Podívej se, jak to u nás vypadá z pohodlí domova.

Prezentace školy

Máme pro vás připravenou jedinečnou možnost nahlédnout do našeho téměř akademického prostředí prostřednictvím prezentací a fotografií. Díky těmto materiálům si můžete udělat představu o našich učebnách, technologickém vybavení, knihovně a atmosféře, která na naší škole panuje.

Vyber si svůj program

Vaše cesta k úspechu

Na naší webové stránce naleznete úplné detaily ohledně jednotlivých programů, včetně podrobných učebních plánů. Každý program je pečlivě popsán s důrazem na jeho zaměření, klíčové dovednosti a přínosy pro studenty. Učební plány jsou prezentovány na samostatné stránce, kde jsou zahrnuty veškeré informace o kurzech, předmětech a praktických dovednostech, které studenti během studia získají. Tato informační přehlednost vám umožní lépe pochopit obsah a strukturu každého programu a rozhodnout se pro tu nejlepší cestu pro své akademické a profesní cíle.

Vice o programech ›
×

Nové webové stránky

Od listopadu používáme novou doménu oa-vos.cz. Staré domény (oao.cz a voss-ova.cz) budou výhledově zrušeny

×